حدیثی پیرامون زبان از امام حسین عليه‏ السلام: لا تَقُولُوا باَلسِنَتِکُم ما یَنقُصُ عَن قَدرِکم؛ چیزى را بر زبان نیاورید که از ارزش شما بکاهد. (جلاءالعیون، ج۲، ص۲۰۵)
حدیث
نمایش خبر

کانون ادبی قلم برگزار می کند
زمزمه های قلم در محفل اهالی شعر و ادب

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
زمزمه های قلم در محفل اهالی شعر و ادب

با هدف جذب و پرورش استعدادهای جوان در زمینه شعر و ادب و آشنایی بیشترآنان با غنای ادبیات فارسی نشست "زمزمه های قلم" ازسوی کانون ادبی "قلم" فرهنگ سرای کار برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای کار، کانون ادبی قلم یکی از کانون های فعال و پر مخاطب فرهنگ سرا است که با حضور شاعران و زیر نظر کار‌شناس ادبی به صورت هفتگی در روزهای پنج شنبه برنامه های خود را اجرا می‌کند و نشست تازه این کانون نیز با محوریت شعر خوانی و نقد و بررسی شعرمیزبان دوستداران شعر و ادب پارسی است.

کانون ادبی " قلم " هم چنین آماده عضو گیری از علاقمندان به دنیای شعر و ادب است و شهروندان علاقمند می توانند برای عضویت در این کانون‌ به نشانی بزرگراه یادگار امام جنوبی – تقاطع خیابان هاشمی – فرهنگ سرای کار مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  66029060تماس حاصل نمایند.

گفتنی است نشست "زمزمه های قلم" روز پنج شنبه 26 اردیبهشت از 16 تا 18 در سالن اجتماعات فرهنگ سرای کار میزبان دوستداران عرصه شعر و ادبیات خواهد بود.

>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا
تعداد بازدید 186 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات